Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: 534 404 043
Uchwyt na Telefon na Przylepiec SP Connect Adhesive Mount Pro Czarny Wstecz UCHWYT NA PRZYLEPIEC SP CONNECT ADHESIVE MOUNT PRO BLACK 1
SP CONNECT

Uchwyt do Telefonu na Szybę Samochodu SP Connect Suction Mount Czarny

169,00 zł
W magazynie
SKU
201553
Uchwyt samochodowy do telefonu SP Connect Suction Mount mocowany na przyssawkę do szyby auta. Pozwoli ci wygodnie i bezpiecznie przymocować smartphone lub tablet w samochodzie. Pozwala wpiąć telefon bezpośrednio lub w etui SP Connect.
 
Przesyłka gratis od 150 zł
Dostawa nawet w 24h
Darmowe zwroty
Eko paczka
Uchwyt samochodowy do telefonu SP Connect Suction Mount mocowany na przyssawkę do szyby auta. Pozwoli ci wygodnie i bezpiecznie przymocować smartphone lub tablet w samochodzie. Pozwala wpiąć telefon bezpośrednio lub w etui SP Connect.
PASUJE DO KAŻDEGO URZĄDZENIA
Uchwyt pasuje do każdego elementu posiadającego uniwersalne mocowanie SP Connect. Możesz wpiąć urządzenie bezpośrednio (poprzez przytwierdzony do telefonu Uniwersalny Adapter SP Connect) lub skorzystać z etui SP Connect.

KORZYSTAJ Z NAWIGACJI I ULUBIONYCH APLIKACJI PODCZAS JAZDY
Dzięki uchwytowi samochodowemu do telefonu SP Connect Suction Mount możesz podczas jazdy wygodnie korzystać z nawigacji, rozmawiać przez telefon lub używać innych, przydatnych w drodze aplikacji.

ŁATWY MONTAŻ I OBSŁUGA
Montaż uchwytu SP Connect Suction Mount jest bardzo łatwy i szybki. Nie potrzebujesz do niego żadnych narzędzi. Telefon do uchwytu wpinasz i wypinasz przekręcając go o 90 stopni.

DOWOLNE USTAWIENIE
Uchwyt umożliwia rotację o 360 stopni – możesz wpiąć do niego telefon w pozycji pionowej lub poziomej.

SYSTEM TŁUMIENIA WIBRACJI
Uchwyt SP Connect Suction Mount wyposażony jest w innowacyjny system tłumienia wibracji, który zwiększa komfort korzystania z telefonu podczas jazdy oraz chroni urządzenie przed uszkodzeniem.

O MARCE SP CONNECT
Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie niczym klocki LEGO, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.
Napisz własną recenzję
Oceń produktUchwyt do Telefonu na Szybę Samochodu SP Connect Suction Mount Czarny
To Top